...Jeden Mistrz znaczy więcej niż stu rycerzy Jedi....
Home | Forum | FTP | Zaloguj

Kontakt

  Kontakt z Zakonem jest możliwy na wiele sposobów. Poniżej udostępniamy wybrane informacje kontaktowe do osób z którymi być może będziesz korespondować, bądź to w celu rekrutacji, bądź w celu wynajęcia zasobów FC lub w innej ważnej sprawie. Pamiętaj, aby szanować swój i nasz czas!

 

Adresy poczty elektronicznej

         Rada Zakonu FC - rada@force-crusaders.org
 Serwery Zakonu FC - jkserver@force-crusaders.org
 Rekrutacja do Zakonu - rekrutacja@force-crusaders.org

Mistrz Przełożony Zakonu

  Viger&FC        Obecnie przebywa za granicą Polski - NIEAKTYWNY
mail: viger@force-crusaders.org
Jabber ID: viger@force-crusaders.org
GG: 4841977

Mistrz Pełnomocnik Zakonu

  Mtuz^FC        Zastępuje Mistrza Przełożonego
mail: mtuz@force-crusaders.org
Jabber ID: mtuz@force-crusaders.org
GG: 652112

Najważniejsze kontakty rekrutacyjne

  Strona: Zasady Rekrutacji
Na tej stronie opisujemy zasady rekrutacji i postępowania rekrutacyjnego. Zapoznaj się z nią najpierw.
  Email: rekrutacja@force-crusaders.org
Główny adres do wysyłania maili rekrutacyjnych, jeżeli postanowiłeś zgłosić się do FC.

Kontakty z adminami

Główny admin

  Qba^FC        mail: qba@force-crusaders.org
Jabber ID: skaarj@force-crusaders.org
GG: 5369329

Główny webmaster

  Pio^FC        mail: piotao@force-crusaders.org
Jabber ID: piotao@jabber.gda.pl
ICQ: 14237337
GG: 6252382

Główny admin serwerów gier

  Daryo^FC        mail: daryo@force-crusaders.org
Jabber ID: daryo@force-crusaders.org
GG: 2815935

Admini serwerów gier

444''FC
Daio''FC
Kensai''FC

Grupa redaktorska Biuletynu FC

  Redaktor Naczelny: Auron''FC
mail: auron@force-crusaders.org

Ekipa reporterska:
Auron''FC, Duran^FC, Kret''FC, Aryana''FC, Jinn'FC, Migas''FC, Szlomo''FC.

Inne formy kontaktu

Kanał IRC

Można spotkać nas na zakonnym kanale IRCa, aby porozmawiać wejdź na #fc (w sieci PolNet, np. katowice.ircnet.pl i inne). Zawsze będzie tam ktoś, z kim można zamienić słowo lub zapytać o szukaną osobę. Ewentualnie można dowiedzieć się czegoś od Bota Zakonnego, który tam non-stop zalega... Bot sam się do was odezwie gdy tylko się dostaniecie na kanał.

Telefonia komórkowa

Każdy z wyżej postawionych zakonników posiada listę telefonów do Rady Zakonu. Gdyby wystąpiła nagląca sytuacja (cokolwiek dotyczącego serwerów gier do takich nie należy!), możesz poprosić o numer telefonu i zadzwonić bezpośrednio. Niektórzy z zakonników podali swoje numery telefonów wprost w informacjach kontaktowych na stronie listy użytkowników.

Autorem jest Mistrz Przełożony Viger&FC
Ostatnia zmiana: 20100803 21:47:04