...Niezmącony spokój Jedi jest silniejszy od złego losu, ponieważ swoje źródło ma w żywej Mocy....
Home | Forum | FTP | Zaloguj

Struktura Katedry Walki

Autorem jest Mistrz Kianthar^FC
Ostatnia zmiana: 20071007 17:51:14

       Force Crusaders, jak każda większa organizacja, także taka działająca w cyberprzestrzeni interentowej, posiada złożoną strukturę administracyjną. Obszary działalności Zakonu zostały podzielone na części składowe, a zadania z nimi związane przyporządkowano odpowiednim Katedrom. Dzięki temu powstała Katedra Walki stanowiąca swojego rodzaju zbrojne ramię Force Crusaders. Ponieważ sama KW stanowi bardzo liczną i aktywną część Zakonu, a także dlatego, że działa na kilku płaszczyznach, potrzebny był dalszy podział związany ze specjalizacją poszczególnych członków FC. I tak oto mamy frakcję, której domeną jest tryb Siege na JKA, ludzi zajmujących się CTFem [JKA] oraz jednostkę koncentrującą się na walce indywidualnej za pomocą miecza świetlnego. Każda z frakcji posiada swojego lidera/dowódcę, który odpowiada za jej funkcjonowanie, wizerunek oraz działalność.

        Do wrzesnia 2005 roku całość Katedry Walki była nadzorowana przez Rycerza Ebenezera ? Generała KW. Jednak wraz z postępującą specjalizacją Zakonników i powstaniem kolejnej komórki w KW ? sekcją graczy w Movie Battles jasne się stało, że nie możliwe jest by jedna osoba trzymała pieczę nad wszystkimi graczami. Dlatego też od września 2005 roku zlikwidowana została funkcja Generała KW a jej uprawnienia przeszły na dowódców poszczególnych sekcji. To oni są odpowiedzialni za działania Force Crusaders w ramach ich sekcji. To właśnie z nimi powinny kontaktować się osoby pragnące zagrać z FC sparring czy klanówkę.
       Poniżej znajduje się skład personalny Katedry Walki Force Crusaders wraz z podziałem na frakcje i listą osób działających poszczególnych sekcjach:

Frakcje/sekcje Aktywne:


Frakcja TDM JK3 [F/tdm]

Dowódca: i Miclian-FC

Frakcje/sekcje Nieaktywne:


Sekcja dueli JK3 [S/duel_jk3]

Dowódca: Kensai''FC

Frakcja Siege (Deliverance) [F/siege]

Dowódca: Nocturne'FC

Frakcja CTF [F/ctf]

Dowódca: EbenezeR^FC

Frakcja MB2 (Turbo Króliki) [F/mb2]

Dowódca: Gogetto''FC

Sekcja dueli JK2 [S/duel_jk2]

Dowódca: Tonic''FC

Uwagi

  1. Frakcja MB2: Team A zobowiązany jest nosić żółtą gwiazdę w nicku, natomiast team B czerwoną.