...Byli różni Jedi - wielcy i mali, rozsądni i niepokorni, błyskotliwi i zamknięci w sobie... Ale wszystkich połączyło Pole Mocy....
Home | Forum | FTP | Zaloguj

Powitanie

Oto tekst dwóch najstarszych zakonników działających aktywnie w Zakonie: Mistrza Vigera oraz Mistrza Pio.

Surowy wykuty w skale korytarz prowadzi cię w głąb góry. Oświetlany tylko prostymi lampami tonie w półmroku. Jesteś sam, lecz wyczuwasz obecność innych, przychylnych ci istot. Za kolejnym zakrętem napotykasz bogato zdobione drzwi. Podchodzisz a drzwi otwieraja się bezszelestnie ukazując dobrze oświetlone pomieszczenie. Wahasz się jednak... Aura tego miejsca promieniuje życzliwością i optymizmem. Ośmielony wkraczasz w jasność za drzwiami. Witaj w siedzibie Force Crusaders!

Zakon Force Crusaders powstał w 1997 roku jako organizacja skupiajaca graczy w Dark Forces II: Jedi Knight. Od poczatku swego istnienia Zakon i jego członkowie starali się stosować zasady Jasnej Strony Mocy zarówno w grze jak i poza nią. Dziś, po grubo ponad 7 latach nieprzerwanej historii Force Crusaders zapraszają na swoje serwery Jedi Outcast oraz Jedi Academy, kanał IRC #fc-pl oraz zakonne Forum. Na naszej stronie możesz zapoznać się z regulaminem i hierarchią Zakonu, dorobkiem Katedry Edycji, działalnością Katedry Walki, Twórczości lub Mocy.

Rozejrzyj się, kto wie, może zostaniesz na dłuzej jako jeden z Force Crusaders!

Viger&FC

Rycerstwo w Polsce przeżywa obecnie kryzys. Dookoła zawsze łatwo spotkać osoby, które nie mają w sercu właściwie poustawianych wielu spraw... Pragną zdobywać wszystko siłą, coraz więcej i coraz szybciej... bez refleksji, bez uwagi poświęconej innym ludziom...W świecie panuje niepokój... cały Wszechświat ogarnięty został mrokiem żądz i zaborczych pragnień...

Jeżeli masz siłę, aby przeciwstawić się ciemnościom panującym w ludzkich sercach - bądź pozdrowiony! Jeżeli nie boisz się opinii innych; masz jasno wytyczone dobre cele i dążysz do nich zdecydowanie drogą pokoju - bądź pozdrowiony! Jeżeli szukasz przyjaźni, spokoju, prawa i jasnych sytuacji - witaj wśród nas, Sprzymierzeńcu!

       Czuj się wolny w sprawie dostarczenia nam wszelkich pomysłów i swoich własnych spostrzeżeń dotyczących Zakonu oraz spraw związanych z Rycerstwem Jedi.

Autorem jest Mistrz Pio^FC
Ostatnia zmiana: 20051029 10:29:26