...Cierpliwość to cnota, której szukać winien każdy zakonnik, a im wyższą rangę ma, tym więcej jej zdobywać powininen....
Home | Forum | FTP | Zaloguj

Kronika Zakonu

20170730 10:51:20 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Zakończył się Ogólnopolski Zlot Force Crusaders. Tym razem był to Zlot 20-lecia. Okrągła rocznica!
  W Zlocie w dniach 20170726-30 udział wzięli:
  Pio, Thanatos, Daryo, Adar, Lorien, Dante, Duran, Mtuz, Phishy, DK, Auron, Migas, Prey, Asagi, Sven, Pasterz, Nefertina, Hefo, Foo, Hass, przyjaciele Zakonu - Dorota, Iwona, padawan Kuba oraz goście - Plozzt, Agnieszka, Kasia, Emilka i Rozalia.

  Zlot ten był celebracją 20-lecia Zakonu. W Ceremonii Awansów Rycerzami zostali Uczeń Pray, oraz Uczeń Asagi. Uczeń Qui ze względu na nieobecność został desygnowany do awansu. Na końcu Rady odbył się bardzo rzadki Awans - Rycerza Phishy na Mistrza. Rada Zakonu głosowała jednogłośnie. Awans odbył się w ten sposób, że Rycerz została przedstawiona Zakonowi przez jej starego Opiekuna - Loriena. Każdy z Mistrzów miał na ręku zieloną, świecącą opaskę, podobnie jak inni zakonnicy - dopasowaną do koloru swojej rangi. Mistrzowie w kulminacyjnym momencie podchodzili do Phishy i zakładali Jej na rękę swoje opaski - aż cała zieleń z Rady przepłynęła na nowego mistrza. Głosowanie to odbywało się w ciszy w której słychać było klimatyczną muzykę z Gwiezdnych Wojen.

  Na Zlocie pojawił się także tort urodzinowy - zakonny - w kolorze zielonym (tort Yody), ze świeczką i liczbą 20, którą zdmuchnęła Emilka.

  Pod koniec Zlotu w narożniku działki zasadziliśmy dąb czerwonolistny - potężne, silne drzewo, które będzie trwało tam jeszcze długo po nas, a tymczasem, gdy my jesteśmy, będziemy się nim opiekować.

  W trakcie Zlotu przeprowadzone zostały różnorodne imprezy. Phishy zorganizowała wyścigi integracyjne z różnymi konkurencjami. Polegało to na przebiegnięciu pewnego dystansu i wykonaniu pewnego zadania - np. ułożenia puzzli na czas, przeniesienia jajka pomalowanego w szturmowca, przebiegnięcie we dwóch z piłką lub narysowanie portretu Mistrza Pio (przy czym każdy kto dobiegł do kartki, mógł postawić tylko jedną kreskę). Ostatnią konkurencją było ustawienie się razem na jak najmniejszym fragmencie koca. Oprócz tych akcji, zbudowaliśmy model Układu Słonecznego, który pomniejszony milion razy zmieścił się dokładnie na podwórku (akcja pio), w Szopie Sithów odbywały się zajęcia z bębnienia w których brał udział Adar, Migas i Lorien (oraz Kuba), a na zakończenie, jako ostatnia impreza Pio wygłosił wykład o bardzo wielkich liczbach. Pray przywiózł glinę i zrobił zajęcia z rzeźbienia i lepienia, Adar jak zawsze niezawodnie przywiózł gry, DK zrobił Ciasto Yody, Auron przeprowadził wywiady z mistrzami, Daryo wykonał zdjęcia, i każdy swoją osobowością, zapałem i pracą wnosił bardzo wiele do ogólnej atmosfery i klimatu.

20160902 00:34:11 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Rada Zakonu w dniu 20160901 zmieniła nieco system Rang i Tagów w FC, oraz wprowadziła Funkcje.
  Obecnie obowiązywać będą następujące rangi zakonne:
  - Adept - najniższa ranga w Zakonie, otrzymuje ją każdy nowo przystępujący do FC
  - Uczeń - ranga przyznawana na awansie zakonnikowi, który podejmuje naukę u Mistrza lub Rycerza, który zgodzi się zostać jego mentorem
  - Rycerz Jedi - ranga osoby w miarę samodzielnej w Zakonie, mogącej nauczać i prowadzić różnorodne ważne działania w samym Zakonie
  - Mistrz - najwyższa ranga w Zakonie, pozycja związana z dedykowaną zakonowi wytrwałą i odpowiedzialną pracą. Na mistrzach opiera się Zakon, a każdy z nich jest w różnym stopniu niezbędny do sprawnego działania FC. Mistrzowie mogą brać udział w Radzie Zakonu, gdzie mają głos decyzyjny.

  Oprócz tych zmian likwidacji ulega ranga Pełnomocnika, i zostaje zastąpiona funkcją pełnomocnika. Jest to zmiana jedynie kosmetyczna w swej istocie, ale prowadzi do uproszczenia systemu rang.

  Tagi FC zostają określone jako: Adept-FC, Uczeń'FC, Rycerz''FC oraz Mistrz'''FC. Wyjątkowo mistrz pełniący funkcję pełnomocnika Vigera może używać tagu ^FC, aby podkreślić wyjątkowość tej funkcji. Inne funkcje mogą, ale nie muszą być reprezentowane przez tag przed nickiem zakonnika, np. [$] Phishy''FC lub [f] Daryo'''FC, co oznacza Skarbnika lub Fotografa. Tagi dla wszystkich funkcji nie są ustalone i nie są wymagane, mogą być słowami, np. [skryba], ale o wszystkim każdorazowo decyduje Rada.

  Funkcje, które wprowadzono, dotyczą działań pełnionych w szczególny sposób przez wybranych zakonników. Przykładowo, Pio może mieć funkcję [admin], Phishy ma funkcję [skarbnik], Mtuz ma funkcje [pełnomocnik]. Rozwój funkcji i wynikający z nich podział odpowiedzialności za Zakon i idących za tym uprawnień będzie określany przez Radę Zakonu.

  Zmian podjęto wobec Zakonników na kanale #force-crusaders na Slacku, wobec Rady w składzie: Adar, Pio, Than, DW, Lorien, Mtuz. Pod koniec dołączył Daryo. EDIT20160906pio: zmiany zostały wprowadzone dla aktywnych zakonników. Nieaktywni i zahibernowani nie zostali jeszcze zmodyfikowani. W Radzie zakonu trwa jeszcze dyskusja na temat nazwy najniższej rangi.

20160807 23:07:48 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Zakon Force Crusaders wspomagający konwent Gwiezdnowojenny swoją aktywnością, po konwencie zintegrował się na Zlocie, jaki miał miejsce w ciągu trzech dni od 2006-08-14 do 2006-08-16.
  W Zlocie udział wzięli zakonnicy tworzący Radę Zakonu: nowi mistrzowie awansowani na początku roku: Adar, Daryo, Thanatos oraz mistrzowie od lat zasiadający w Radzie Zakonu: Kianthar, Mtuz, Pio, Qba oraz Mistrz Przełożony - Viger. Oprócz tego w Zlocie udział wzięli: Triple, Crash, Daio, DK, Duran, Gogetto, Jazzhira, Lorien, Mitth, Nocturn, Padme, Raptus, Shaggy i Szlomo. Gośćmi byli Wing (młodszy brat Mistrza Vigera), Bici (przedstawiciel Ciemnej Strony Mocy), oraz Phishy.
20160731 17:44:19 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Zakończył się Zlot Zakonu w 2016 roku.
  Miejscem Zlotu była tradycyjnie Działka Thana. Świętowaliśmy 19-lecie istnienia i snuliśmy plany co zrobimy za rok, na wielkim wydarzeniu - 20-leciu! W Zlocie udział wzieły z grubsza następujące osoby: Mtuz, Pio, Than, Kiant'har, Daryo, Duran, Darth Worm (powrócił z Dalekich Rubieży), Adar, oraz osoby stowarzyszone, rodziny, zaproszeni gości, sympatycy oraz członkowie Zakonu. Podczas Ceremonii Centralnej, do Zakonu przyjęto w randze Rekruta Pasterza, oraz odhibernowano ucznia Asagiego. W specjalny sposób powitano Mistrza Darth Worma, który zagościł wśród nas po raz pierwszy od 11 lat. Podczas Ceremonii jeden z naszych najstarszych Mistrzów został wyciągnięty z karbonitu.
20160730 20:30 Asagi Juvgar odhibernowany
  Lorien^FC: Asagi Juvgar odhibernowany
  Asagi Juvgar odhibernowany
20140727 00:05:30 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: W drugim dniu zlotu odbyło się spotkanie z Radą Zakonu, na którym przyjęto trzy nowe osoby. Witamy w naszych szeregach uczennice:[USER=193], [USER=194]i [USER=195]. Poza przyjęciami na spotkaniu miała miejsce ceremonia awansów, na której uczniami stali się nasi najmłodsi zakonnicy: [USER=197] i [USER=196]. Gratulujemy!
20140721 04:04:58 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: W dniach 26-28 lipca galaktycznego czasu 2014 odbędzie się Ogólnopolski Zlot Zakonu Force Crusaders.
  W Zlocie wezmą udział: Pio, Kiant'har, Adar, Daryo, Thanatos, Dragon Knight, Necro, Koz, Phishy, Dorota, Iwonna, Hefo, Nefertina, Plozzt, Magda, Dominika, Ela, Kuba, Olaf, i inne osoby, których teraz ze swoich powodów nie wymienię. W tym roku będziemy obchodzić 17-lecie Zakonu!
20140107 19:27:49 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Z powodu nieautoryzowanych dostępów do maszyny, kluczowe serwisy serwera Zakonu zostają zawieszone do odwołania.

  Przepraszamy za problemy. Trwają prace nad przywróceniem niektórych funkcjonalności, ale po uzyskaniu sprawności działania wszystkich systemów wdrożymy ostrzejsze polityki dostępu i lepsze zasady bezpieczeństwa.
20130714 01:35:59 czasu alturiańskiego
  Mtuz^FC: Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z piękną zlotową tradycją, zostali awansowani następujący Zakonnicy:
  [LOGIN=phishy] została awansowana do rangi Rycerza FC [LOGIN=commander] został awansowany do rangi Rycerza Zakonu [LOGIN=necro] został awansowany do rangi Ucznia Zakonu ponadto Uczeń [LOGIN=noone] poprosił o zmianę Mentora. Od tej pory zakonną drogę będzie wskazywał mu Mistrz [LOGIN=thanatos]. Wszystkim awansowanym życzymy sukcesów i Mocy!
20130712 01:01:07 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: W dniach 13-15 lipca, podczas weekendu odbędzie Ogólnopolski Zlot Zakonu Force Crusaders. Przyjadą z całego kraju uczniowie, rycerze i mistrzowie Jedi, aby powtórnie zacieśnić więzy Mocy.
  Zlot w tym roku może być bardzo liczny, ponieważ wstępne deklaracje i rachuby wskazują na ponad 30 osób! Zakonnicy przyjeżdżają nie tylko sami, ale także przywożą swoje rodziny lub osoby zaprzyjaźnione. W tym roku zaplanowane jest sporo ciekawych imprez, jak wyjdzie - zobaczymy, ponieważ Moc w ruchu jest!
20120716 00:36:09 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Na Zlocie 15-lecia awansowane zostały dwie osoby, a jedną przyjęto do Zakonu.
  Podczas Nadzwyczajnej Rady Zakonu zorganizowanej w trakcie Ogólnopolskiego Zlotu Force Crusaders w dniach 13-15 lipca 2012, miejsce miała również uroczysta Ceremonia Awansów, w której główną rolę miał Rycerz Duran oraz Rekrut Phishy. Duran został awansowany na Mistrza, po uprzednim rozpatrzeniu kandydatury przez Radę Zakonu, reprezentowaną przez Mistrzów: Pio (w roli prowadzącego i zastępcy Mtuza), Kian'thara, Thanatosa, Adara, Daryo i Loriena. Każdy z Mistrzów wyraził poparcie dla kandydatury, a sam Rycerz Duran zgodził się przyjąć na siebie obowiązki nowej rangi. Tym samym dołączył do Rady Zakonu i zyskał pełnię uprawnień należnych Mistrzom Force Crusaders. Gratulujemy! Rekrut Phishy została awansowana na Ucznia, wobec Rady Zakonu w tym samym składzie. Mistrzem który zajmie się szkoleniem i opieką został Lorien. Serdecznie gratulujemy Awansowanym!
20120712 19:33:20 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC:

  To już 15 lat mija jak jesteśmy razem w Mocy złączeni. Bywało różnie, czasem lepiej, czasem gorzej. Jak w jednej wielkiej rodzinie. Mimo wszystko trwamy i nie mamy zamiaru się poddać. To jeszcze nie czas by udać się na wygnanie. :)
  [W tym roku Zakon obchodzi swoje 15 urodziny!!!

  Kiedy to zleciało?

  Jutro rozpocznie się Zlot, na który przybędą zarówno Ci stare i nowe twarze, może przyszli zakonnicy. Kto wie... W końcu dalej działamy.

  Do zobaczenia przy ognisku!


20120712 19:10:12 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: Główna jednostka operacyjna o nazwie "eFCek" zarządzająca wszystkimi systemami w siedzibie Zakonu przeszła poważną przebudowę.
  Oprócz zmian poszczególnych komponentów dokonano transferu głównego rdzenia do wirtualnych zasobów wprowadzając dodatkowe zabezpieczenia anty-sithowe.
  Poważnie zwiększono możliwości operacyjne co dało wzrost ilości obliczeń na sekundę, co z kolei przyczyni się do sprawniejszego testowania modeli oddziaływania Mocy na pchły żerujące na plecach Wookie'ch.
  Zmieniono także lokalizację najważniejszych podzespołów. Znajdują się one teraz w podziemiach UG pilnie strzeżone przez najlepszych Jedi Zakonu Force Crusaders.

  Niech Moc Będzie z Wami


20120314 09:14:33 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Jeden z naszych ukochanych Mistrzów, Ebenezer, kilka dni temu połączył się z Mocą. Był z nami w Zakonie przez 10 lat, wzrastając w Mocy i mądrości. Zmienił FC odciskając w jego historii prawie połowę swojego życia. Zwiedził świat, poznał wielu ludzi, widział więcej niż niejeden z nas kiedykolwiek zobaczy. Odwiedzał najdalsze miejsca, których my nie zobaczymy nigdy. Był dla nas bratem zakonnym, przyjacielem, przewodnikiem, mistrzem... Będzie nam Go brakować, aż do momentu, w którym wszyscy znowu - być może - się spotkamy. Mistrzu, tęsknimy za Tobą!
  Więcej informacji jest na stronie [url]http://www.skpb.waw.pl/archiwum/inne/2177-kuba-fedorowicz-nie-yje.html[/url]
20120222 21:51:20 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: Wczoraj miało miejsce odhibernowanie jednego z naszych Zakonników. Po długiej przerwie do służby wraca [USER=39].
  Niech Moc Będzie z Tobą.
20111222 20:59:47 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: Do wszystkich, którzy zamierzają z nami grac w SW:ToR (popularnie zwanego swetrem lub stworem). Zakon będzie grał na serwerze Niman (PvP) po stronie, rzecz jasna, Republiki (do końca naszego lub jej). Wszystkich Zakonników i przyjaciół Zakonu, którzy zamierzają z nami grac proszę o kontakt w grze. Moja ([USER=60]) postać będzie się nazywać Kalantris (o dziwo!), można też się kontaktować z oficerami, których imion postaci nie znam, ale orientacyjnie można sprawdzić na naszej Zakonnej stronie na stronie SW:ToR: http://www.swtor.com/guilds/7902/force-crusaders/roster

20111201 19:42:32 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: Dzisiaj oficjalnie do Zakonu dołączyła [LOGIN=phishy].
  Dlaczego nowa, stara? A no dlatego, że trwa przy Nas na każdym kroku, niczym duch opiekun. Prawdziwa Jedi z rudymi włosami niczym płomień. Od kilku lat.

  Witamy na pokładzie!!!


20110804 22:01:34 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: W dniach 5-7 sierpnia odbędzie się kolejny, tradycyjny Zlot Force Crusaders. Będzie to Zlot Ogólnopolski, przeznaczony dla Zakonników, Przyjaciół Zakonu i ewentualnych gości. Zapraszamy!
  Jak zwykle spotykamy się w starym, sprawdzonym miejscu, dzięki gościnności Mistrza Thanatosa oraz przyjaciółek Zakonu Iwonny oraz Phishy. Dziękujemy!

         Obecnie planowane jest przybycie prawie 20 osób. Nie jest to rekord, ale po 14 latach trwania organizacji można powiedzieć że jest to niezły wynik, zwłaszcza, że wśród uczestników będą Zakonnicy z długim stażem, pamiętający początki działania w sieci (nawet tej modemowej).

  Niech Moc Będzie z Wami!
20110517 10:15:58 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Zapraszamy wszystkich obecnych i byłych Zakonników na 14 Ogólnopolski Zlot Zakonu Force Crusaders.

  Jeżeli byłeś Zakonnikiem Force Crusaders w jakimś momencie swojego życia, i znajdujesz się w naszej bazie danych, czyli, w ogólności, jeżeli zdobyłeś rangę wyższą niż Rekrut, jesteś zaproszony! Przybywaj! Gorące zaproszenie dotyczy także Przyjaciół Zakonu oraz rodziny Jedi, jeżeli takie zgodzą się przyjechać.

  Zlot planujemy w lipcu, w czasie weekendu w dniach 23-24 (sobota-niedziela). Przyjechać można tradycyjnie już w piątek po południu, w znaną nam wszystkim lokalizację, w Rezydencji Letniej Mistrza Thanatosa, na samym końcu znanego świata, w miejscu nazywanym przez tybylców Borsuki Kolonie.

  Obowiązkowe wyposażenie, to oprócz standardowego zestawu Jedi (miecz+strój, jeżeli masz), także latarka, scyzoryk i śpiwór. Dla zapominalskich mamy puszyste mrowiska w sosnowym lesie otaczającym posesję.

  Mistrz Kiant'har będzie Koordynatorem Zlotu, Mistrz Thanathos jak zwykle Gospodarzem, Mistrz Mtuz sprawować będzie po staremu funkcje reprezentacyjne w zastępstwie Mistrza Vigera.

  Wszelkie Wasze pomysły na Zlot, projekty imprez, wydarzeń i eventów prosimy zgłaszać bezpośrednio na ircu, na Kanale Rady Zakonu: #fc-plc, sieć ircnet (wchodzisz, piszesz ocb i załatwione - nawet jak nas tam chwilowo nie będzie, przeczytamy potem), lub na Forum Zakonnym, w TYM wątku.

  Zapraszamy! I niech Moc ma nas w swojej opiece!

20101222 11:49:33 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Niedługo Nowy Rok.
  W tym momencie - jeżeli jeszcze nie nadszedł, zastanawiamy się nad tym, jaki będzie. Gdy już nadszedł, rozmyślamy o tym, jaki był ten poprzedni. A czas leci ciągle naprzód, świat toczy się do przodu, Moc jest ciągle w nieustannym ruchu... Zakon jest coraz starszy. Czy pamiętają nas pierwsi zakonnicy? Czy wspominają nas Ci, którzy odeszli? Czy my, którzy jesteśmy, dobrze wykorzystujemy czas, jaki mamy, aby żyć? To tylko chwila refleksji, a życie płynie. W chwili zadumy i wyciszenia zastanówmy się nad tym, co będzie, i nad tym, co już było... Moc w ruchu jest, ale przyszłość można dostrzec, chociaż potrzeba do tego mądrości i doświadczenia. Warto! Pozdrawiamy wszystkich, szczególnie tych, których teraz tu nie ma! Niech MOC będzie z Wami!!! W całym 2011 roku!!! za Radę Zakonu Mistrz Pio^FC
20101117 21:39:41 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: W dniu 2010-11-16 Zakon obchodził swoje 14-lecie. Z okazji tej okazji nic szczególnego się wydarzyło, jedynie Bot Zakonny wszystkich witał na kanale Zakonnym (#fc) szczególnie serdecznie, nie wybierając i nie robiąc różnicy - zakonnik, czy nie zakonnik. Zaczęliśmy 15 rok istnienia Zakonu!
  Przy tej okazji, składamy wszystkim naszym obecnym i byłym zakonnikom i zakonnicom, serdeczne życzenia, szczególnie wielkiej Mocy w następnym roku naszej działalności, wspaniałości i pozytywu w życiu oraz sytych wspomnień!
  NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!
20100801 01:12:36 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: W dniu dzisiejszym, Dewa_FC oraz Esol_FC zostali usunięci z Zakonu z powodu nieaktywności.
  Eksmisji dokonał Pio po konsulatacji z Daryo, podczas Zlotu FC2010.
20100731 23:27:24 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Na Ogólnopolskim Zlocie Force Crusaders, w 13 roku istnienia Zakonu, odbyła się Ceremonia Awansów, w wyniku której w Zakonie zakonnicy uzyskali nowe rangi Zakonne.
  To bezprecedensowe wydarzenie miało miejsce w stałej siedzibie Zlotowej Zakonu, udostępnianej przez Mistrza Thanatosa, i Iwonę oraz Rybę, Honorowych Przyjaciół Zakonu. Wobec Rady Zakonu, reprezentowanej przez Mistrzów: Adara, Daryo, Mtuza, Kiant'hara, Pio oraz Thanatosa, zaszczytu awansu dostąpili zakonnicy:
         Uczeń Daryo - Aryana

         Uczeń Daryo - Szlomo

         Uczeń Adara - Dragon Knight

         Uczeń Aurona - Migas

  Zostali oni zaopiniowani przez swoich mentorów, i wobec Rady oraz Zakonu odbyło się pasowanie na Rycerza FC. Ceremonię prowadził Mistrz Pio.


  Historia Zakonu została na tym spotkaniu otwarta na nowe przyszłe ścieżki. Rada Zakonu postanowiła JEDNOGŁOŚNIE mianować i awansować Rycerza Loriena na Mistrza Zakonu Force Crusaders. Awans został wzbogacony w przekazanie tradycyjnego upominku nowemu Mistrzowi. Tym 'drobiazgiem' był miniaturowy Mistrz Yoda (Lorien jest znanym wielbicielem i fanem Mistrza Yody).


  W tym czasie odbyła się także zmiana funkcji Pełnomocnika - otrzymał ją Mistrz Mtuz na czas bliżej nieokreślony. Zależnie od sytuacji funkcja ta może zostać przekazana innemu Mistrzowi.

20100731
  Duran^FC: Uczestnictwo w XIII Zlocie Zakonu Force Crusaders.
  Uczestnictwo w XIII Zlocie Zakonu Force Crusaders.
20100527 13:55:46 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: W dniu 20100528 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki dr Piotr Arłukowicz wygłosi wykład pod tytułem "W poszukiwaniu Mocy Jedi".
  Wykład odbędzie się z pokazem filmów o tematyce gwiezdnowojennej, zaprezentowana zostanie historia Zakonu Force Crusaders oraz rozważone zostaną niektóre hipotezy dotyczące istnienia pola Mocy, jakie wypełnia wszechświat. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani, wstęp wolny. Namiary: Wydział MFI, Uniwersytet Gdański, sala nr. 3, godzina 14. Wykład potrwa godzinę.
20080820 17:56:10 czasu alturiańskiego
  Duran^FC: Wraz z Rycerzem Auronem reanimuje projekt Biuletynu.
  Wprowadzając nowe pomysły, szate graficzną oraz profesjonalne podeście do sposoby wydawania magazynu.
20080721 13:09:34 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: W dniach 18-20.07.2008 w miejscowości Borsuki Kolonie poraz czwarty (i trzeci kolejny rok) odbył się Zlot Zakonu Force Crusaders.
  Uczestniczyło w nim około 30 Zakonników i zaproszonych gości.


  Do zobaczenia za rok!

20080719 00:59:48 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Na Ogólnopolskim Zlocie Zakonu Force Crusaders w Borsukach Kolonie odbył się awans uczniów mistrza Mtuza oraz Rycerza Durana.
  Podczas zlotu, w środku nocy, głęboko w lesie, na tajemniczej polanie pełnej Mocy odbył się klimatyczny awans Aurona oraz Kreta. Ceremonii przewodniczył Mistrz Mtuz, a współprowadzili ją mistrzowie Rady Zakonu: Kiant'har, Adar, Thanatos, Daryo, Pio oraz Ebenezer. W ceremonii brali udział wyłącznie aktywni członkowie Zakonu FC, pozostałe osoby biorące udział w Zlocie (tzw. NPC) pozostawiono w obozie.
20080719
  Adar^FC: Awansowany na Rycerza Force Crusaders
  Awansowany na Rycerza Force Crusaders
20080110 15:28:54 czasu alturiańskiego
  Daryo^FC: W dniu dzisiejszym w szeregi Zakonu, przyjęty został [login=tiaz].
  Serdecznie witamy i mamy nadzieję, iż zabawi wśród nas na długo.
20071122 23:29:23 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Ostatnio wiele się dzieje, a zmiany personalne składu FC nie są wyjątkiem.
  Dzisiejszego dnia z Zakonu Force Crusaders odchodzi rekrut Templar. Życzymy powodzenia gdzie indziej, niech Moc Cię prowadzi.
20071119 22:38:29 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: Dziś jest wielki dzień. Z okazji X urodzin Zakonu Force Crusaders odbyła się Ceremonia Awansów.

  O godzinie 18:00 na kanale #fc-pl odbył się Awans. Część ceremonii została przeprowadzona na kanale IRC, szczególnie dlatych zakonników, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w tej na platformie JK3.

  Do grona Adeptów dołączyli [LOGIN=miclian] i [LOGIN=sempiternal].

  Chwilę później nowymi uczniami zostali: [LOGIN=asagi], [LOGIN=jinn], [LOGIN=migas], [LOGIN=tremayne] i [LOGIN=trobin].

  Na samym końcu awansowany został [LOGIN=lorien] do rangi Rycerza.

  Wszystkim awansowanym jeszcze raz serdecznie gratuluję. Pamiętajcie, że teraz czeka Was więcej obowiązków. Życzę wszytskim sukcesów i nowych doświadczeń, sobie również. ;) W imieniu wszystkich zakonników chciałem też serdecznie powitać nową rekrutkę al-Kähinat. Niech Zakon stanie się Twoim drugim domem. Niech Moc Będzie z Nami. Ku Chwale!!!

20071118 20:48:57 czasu alturiańskiego
  Mtuz^FC: Decyzją Rady, za powszechną aprobatą Zakonników, Mitth został uhonorowany pośmiertnym awansem.
  Masz swoje imię, i swoją historię.
20071008 19:29:22 czasu alturiańskiego
  Lorien^FC: Dziś około godziny 18:20 zakończyło się głosowanie na Tekst do Hymnu Zakonu Force Crusaders.

  Zbieranie prac trwało ponad dwa miesiące. Udało nam się zebrać 7 wspaniałych tekstów, które oddaliśmy surowym jurorom, czyli wszystkim zakonnikom. W sumie oddało głos 40 z 50 aktywnych zakonników.
  Wszystkie prace były wspaniałe, ale tylko jedna mogła wygrać. Tekst Mistrza [login=daryo] i Uczennicy Aryany zdobył 17 głosów z 40 oddanych. To właśnie Ten Hymn Wygrał Konkurs i staje się od dziś obowiązującym tekstem. Zwycięscy dostaną nagrody, a wszyscy uczestnicy znaczek upamiętniający to wspaniałe wydarzenie. Kto wie, może kiedyś powstanie do niego muzyka? Czas pokaże... Ku chwale!!!
  Oto zwycięskie dzieło:
  Gdy wezwany na arenę Dzierżysz sztandar własnej chwały, Patrzysz w niebo, znając cenę Bitw o Nasze ideały. Choć dreszcz strachu wstrząsa tobą, W sercu rodzi się zwątpienie Stoisz mężnie silny Mocą Wypełniając przeznaczenie. Wtem blask gwiazdy mrok rozprasza- Widzisz twarze Braci swoich. Jedność triumf swój znów ogłasza, Wszelkie lęki w sercu koi. Wstajesz, naukom wierny. Walczysz pośrodku nocy. Zwyciężasz na przekór śmierci. Wieczny krzyżowcu Mocy.

20071006 20:46:21 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Mianowanie na Szefa Projektu Opiekun
  Lorien na wniosek Durana, byłego Szefa, został przez Radę mianowany Szefem Projektu Opiekun i osobą zarządzającą opiekunami.
20071006 20:39:38 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Z dniem dzisiejszym, na wniosek byłego Szefa Projektu - Durana, nasz oddany brat zakonny - Lorien, zostaje mianowany Szefem Projektu Opiekun.
  Dziękujemy Duranowi za długą i owocną pracę nad projektem oraz za wychowanie grona dobrych opiekunów oraz swojego następcy. Mamy nadzieję, że nowy Szef Opiekunów spełni pokładane w nim nadzieje. Niech Moc będzie z Tobą, Lorien! Zawsze!

  Mianowania dokonuje Pio - Mentor Loriena w porozumieniu z Radą Zakonu. Przy okazji przypominam, że to nie jest awans - a jedynie nadanie nowej funkcji. Ku Chwale FC!

20070929 11:31:34 czasu alturiańskiego
  Darth Worm^FC: [c=#FFFF00]AWANS Adepta [user=160]
  Niniejszym ogdłaszam , że z dniem 27.08.2007 (nieoficjalnie ) przyjąłem Adepta
  [USER=160] na mojego ucznia i mam nadzieję poprowadzić go krętymi scieżkami mocy
  tak aby nigdy nie stracił z oczu jej jasnej strony przynosząc chlubę
  całemu Zakonowi.

  Z poważaniem
  Jedi Weapon Master[USER=14]
  Nie sztuka powiedzieć: "Jestem!". Trzeba jeszcze być

20070830 10:04:50 czasu alturiańskiego
  Adar^FC: Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj o godzinie 14 w bydgoskim szpitalu zmarł nasz przyjaciel i kolega, Maciej Gniewecki, znany w Zakonie jako [LOGIN=mitth]. Do końca walczył z ciężką chorobą trawiącą go od długiego czasu. Dowódca floty FC, rysownik, autor Fc-kowych "pasków", twórca wielu rysunków, na zawsze pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Więcej o nim samym i o jego walce z chorobą możecie poczytać na jego blogu.. Spoczywaj w spokoju, Mitth'raw'nuruodo.
20070822 15:53:48 czasu alturiańskiego
  Daryo^FC: W dniu dzisiejszym w poczet Rekrutów Force Crusaders, przyjęci zostali [login=templar], [login=pallas] oraz [login=kai].
  Życzymy im powodzenia w szeregach FC i długiego pobytu wśród Zakonników!
20070803 00:00:01 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Nastąpiła zmiana mentora, której doświadczył uczeń Indiglo.
  Dnia 20070803 czasu alturiańskiego Rada Zakonu dokonała zmiany mentora z Rycerza Proto na Rycerza Kensaia dla Ucznia Indiglo. Zmiana ta ma charakter trwały, i jest potwierdzeniem istniejącego już od jakiegoś czasu stanu nieformalnego. Mamy nadzieję, że Indi pod kierunkiem nowego mentora będzie miał okazję prawdziwie rozwinąć skrzydła.
20070724 19:22:48 czasu alturiańskiego
  Daryo^FC: W dniu dzisiejszym, szeregi Force Crusaders zasilili dwaj nowi rekruci. Są nimi [login=d4rk] i [login=miclian]. Życzymy im z całego serca szybkiej aklimatyzacji w szeregach Zakonników i wielu wspólnych sukcesów!
20070629 14:41:46 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Wprawdzie przyjęty już wcześniej, teraz w pełni oficjalnie dołącza do nas Demen! Witaj!
  Konto na stronie oraz dostępy ustawił Pio, a zrobione zostało to dopiero teraz, dlatego, że Demen wcześniej się po prostu nie zgłosił :) Witamy w każdym razie i Niech Moc Będzie z Tobą! :)
20070620 22:01:46 czasu alturiańskiego
  Qba^FC: Dzisiaj kolejni Zakonnicy dostąpili zaszczytu awansu na kolejny stopień wtajemniczenia w Zakonie.
  Awansu dostąpili Rekruci: Jaruto, Pray, Roque, Sehapr. Adept Fox został awansowany na Ucznia, Jego Mentorem został Duran. Uczeń Jimmy zmienił Mentora z Tonica na Daio. Z całego serca gratulujemy wszystkim awansowanym.
20070617 23:00:36 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dzisiejszego dnia awansu dostąpiło czterech znakomitych rekrutów oraz jeden zasłużony dla Zakonu adept.
  Na Ceremonii Awansów zebrało się 17 zakonników, w tym Radę reprezentowali Mistrzowie Adar, Mtuz i Pio. Awansowano rekrutów Asagiego, Wiedźmina, Migasa oraz Kosmosa na Adeptów Zakonu Force Crusaders. Dodatkowo awansowany został Commander Cody z adepta na Ucznia Zakonu. Jego Mentorem został Rycerz Gogetoo. Gratulujemy awansowanym i dziękujemy gościom za liczne przybycie!
20070503 01:16:44 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dnia 20070502 czasu alturiańskiego odbył się w RLu awans adeptki Aryany na Ucznia Force Crusaders.
  Awans przeprowadziła Rada Zakonu reprezentowana przez Mistrzów Adara, Daryo oraz Pio. W Ceremonii brał udział także Dranon Knight, a miejscem była hacjenda Adara. Awans połączono z Ceremonią Przyjęcia Ucznia, w której Mentorem Aryany został Mistrz Daryo.
20070327 01:14:16 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Auron, nasz zakonny pisarz został odznaczony Orderem Rady Zakonu, oraz otrzymał dożywotni Tytuł Honorowy Kronikarza Force Crusaders, w uznaniu jego wkładu pracy w tworzenie Kroniki Zakonnej.
  Kronika to dzieło liczące ponad 130 stron A4, w którym Auron pracowicie zebrał wszystkie znane mu fakty z działalności, istnienia, i życia Zakonu. To dzieło jakiego nie podjął się nikt w FC i dlatego zostało ono uświetnione tak wysokim odznaczeniem. W ten sposób wyrażamy Auronowi wdzięczność za Jego pracę i wkład w rozwój i historię samego Zakonu.
20070327 01:12:07 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Rada Zakonu utworzyła nowe, unikalne odznaczenie, które dorównuje Orderom im. Vigera, a których - ponieważ należą one do Vigera, Rada samodzielnie nie może nadawać.


  Rada Zakonu utworzyła nowe, unikalne odznaczenie, które dorównuje Orderom im. Vigera, a których - ponieważ należą one do Vigera, Rada samodzielnie nie może nadawać. Nowy order ma postać podobną do Orderów Vigera, wprowadza jednak stylistykę koła, nawiązującego do równości mistrzów w Radzie Zakonu. Jest to obecnie najwyższe odznaczenie, jakie Rada może nadać.
20070326 22:00:57 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Rycerz Ebenezer został na tajnej Ceremonii Awansów mianowany Mistrzem Zakonu.
  Ceremonia była prowadzona w tradycyjnym już halu awansów mapy fc_upperentrance, autorstwa Mistrza Orthezy. W Ceremonii udział wzięli: Pio (prowadzący), Adar, Mtuz, Than, Daryo i Kian. Ebenezer został włączony do Rady Force Crusaders, i od dziś razem z innymi mistrzami czuwa nad stabilnością Zakonu.
20070317 19:14:55 czasu alturiańskiego
  Duran^FC: Adept Raptus po przedłużającej się nieaktywności został decyzją Rady Zakonu Force Crusaders zahibernowany.
  Z dniem 17 marca, Adept Raptus został zahibernowany. Decyzja Rady była podjęta na podstawie wciąż przedłużającej się nieobecności i kompletnego braku aktywności ze strony Raptusa. Z ostatnich wiadomości jakie udało nam się uzyskać, wynikało iż Raptus znalazł sobie nowe pole, na którym realizuje swoje marzenia. Związany z tym brak czasu dla Zakonu, spowodował, iż ostatecznie przestał być aktywny. Życzymy, sukcesów na nowej drodze i niechaj Moc Cię prowadzi poprzez kręte dróżki życia. Ferewell fellow Jedi.
20070226 00:22:02 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Odbyło się zapowiedziane Spotkanie Rady z zakonnikami.
  W trakcie tego spotkania omówiono sprawy związane z odejściem Mistrza Vigera oraz tematykę nowych projektów w KT. Znaczna część spotkania przebiegła w dość luźny sposób. Radę reprezentował Pio, Adar i Mtuz. Zakonników przybyło dość sporo, w tym większość Uczniów i Adeptów. Rozmowy trwały na kanale #fc-pl, który na ten czas został oczyszczony z gości nie należących do FC.
20070206 08:27:52 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dnia 2007-01-31 o godzinie 19:27 nasz Mistrz Przełożony, Viger, ogłosił publicznie na forum Zakonnym wstrząsającą wiadomość.

  Oto krótki cytat:

  Ninijeszym chcialbym oglosic, ze przechodze w stan hibernacji czyli de facto odchodze z FC. Powodow jest kilka a najwazniejszy z nich to fakt ze stracilem hmm ... ciezko jest mi znalezc odpowiednie slowo. Chec? Zainteresowanie sprawami FC? Wizje? Nie wiem.
  Niniejszym, Rada Zakonu zmuszona jest przyjąć tę decyzję i w pełnym podporządkowaniu ogłasza, że hibernacja Mistrza Vigera staje się faktem. Mamy nadzieję, że szybko powróci, gdy zatęskni za FC, a wtedy będziemy mieli dla Niego należne Mu miejsce.
20070116 00:38:39 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Otrzymuje z rąk Pio nadanie Funkcji Opiekuna na Ceremonii Awansów tego dnia.
  W trakcie Ceremonii Awansów Lorien otrzymuje Funkcje Opiekuna.
20070115 20:00:54 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Zakończono dziś Ceremonię Awansów, w której uczesniczyła Rada Zakonu w składzie Pio, Adar, Mtuz, i Kianthar, oraz zaproszeni zakonnicy i goście.
  Awansowano rekrutów Rekrutkę Aryanę, Rekruta Tremayne, Rekruta Jinna, Rekruta Darmana oraz Rekruta Sagittariusa na Adepta Force Crusaders. Rekrut Veit nie stawił się na Ceremonii, i jego awans zostanie przełożony. Dodatkowo odbył się awans Adepta Sagittariusa na Ucznia Rycerza Daio, który zgodził się być jego Mentorem.

  W trakcie Ceremonii odbyła się także zmiana Mentora Aurona z Adara na Durana, oraz Nadanie Funkcji Opiekuna uczniowi Lorienowi.

  Awanse zakończyło tradycyjne rzucanie mieczami oraz utworzenie Kręgu Mocy. Gratulujemy!!!

  Przyjęto także do Zakonu nowych Rekrutów: Asagiego i Wiedźmina.

20070114 18:37:16 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dzisiaj usunąłem cztery nieaktywne od bardzo dawna konta rekrutów.
  Tym samym żegnamy rekrutów o nickach Jamek, Harry, Sadael, oraz Nolan. Dwaj ostatni nie dostali maila pożegnalnego, gdyż nawet nie był wpisany do naszych akt. Niech Moc będzie z Wami, szukajcie swojej drogi nieprzerwanie! Przez jakiś czas będziemy o Was pamiętać.
20070110 20:00:00 czasu alturiańskiego Cygi zasypia w karbonicie
  Lorien^FC: Na własną prośbę, Adept Cygi zostaje zatopiony w karbonicie i zasypia snem w którym czas nie płynie.
  Hibernacja na prośbę zakonnika jest odwracalna i mamy nadzieję, że za jakiś czas Cygi postanowi się obudzić i wróci do aktywności. Powodem takiej decyzji były sprawy związane z RL.
20061024 22:19:02 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Awanse Crasha oraz Loriena.
  Na nadzwyczajnej Radzie Zakonu zwołanej z okazji Awansów, adepci Lorien i Crash zostają awansowani przez Mistrza Vigera do rangi Uczniów. Mentorem Loriena został Mistrz Pio, mentorem Crasha, Rycerz Jedi Duran.
20060917 21:15:00 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Rozpoczęto prace nad reorganizacją Katedry Twórczości.
  W niedzielę wieczorem odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone przyszłości, uporządkowaniu oraz reorganizacji Katedry Twórczości - najstarszej Katedry Zakonnej. Zakon posiada prawie 10 GB zasobów rozmieszczonych dość chaotycznie w KT, no i nadszedł czas, aby nadać temu bogactwu (lub śmietnikowi) jakiś kształt.

  Spotkanie jest pierwszym z cyklu dwóch spotkań wstępnych, po których ustalone zostanie co naprawdę należy zrobić w KT i jaki ma być jej przyszły charakter. Potem pozostanie wiele pracy do wykonania, ale pierwsze zmiany nastąpią już w tym miesiącu/roku :)

  Nowym szefem KT został Mistrz Pio po ostatniej Weryfikacji Zakonnej, a jego pomocnikiem Uczeń Mitth. Mitth jest uczniem Mtuza (to tak nawiasem mówiąc - nie jest to więc typowy związek Mentor-Uczeń, ale raczej dość swobodna współpraca).

20060912 00:00:00 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Padme poinformowała nas, że podjęła decyzję o opuszczeniu FC.
  W poście na Forum Ogólnym Zakonu Force Crusaders datowanym na dziś, Padme, będąca od wielu lat członkiem Force Crusaders, poinformowała Radę i pozostałych zakonników, że zdecydowała się opuścić Zakon i poszukać innej drogi. Niniejszym, ze smutkiem zamykamy pewien rozdział w historii Zakonu tworzony przez Jej osobę i życzymy powodzenia i szcześcia. Możliwe, że nasze drogi spotkają się jeszcze nieraz, ponieważ Padme nie zamierza wycofywać się z Fandomu Gwiezdnych Wojen. Niech Moc będzie z Tobą, Padme!
20060911 22:37:44 czasu alturiańskiego
  Thanatos^FC: Po niedługiej nieobecności do Zakonu powraca Duran.
  Po długiej naradzie Rada Zakonu postanowiła ponownie przyjąć Durana w szeregi Zakonników. Uznając pochopność jego decyzji zostaje mu przywrócona ranga Rycerza wraz z obowiązkami i prawami z niej wynikającymi. Wszystkie decyzje Durana sprzed odejścia pozostają w mocy, zatem nie wraca on do Katedry Mocy ani Opiekunów. Jego mentorem został ponownie Mistrz Thanatos. Mamy nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Powitajcie Durana z powrotem w naszych szeregach. Ku chwale Zakonu!
20060907 23:22:31 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Z dniem dzisiejszym Rycerz Duran opuscił na własne życzenie szeregi Zakonu. Jest to ciężki cios dla nas wszystkich, ufamy iż wyjdzie to Jemu na dobre i nasze drogi spotkają się jeszcze nieraz... :(
  Niestety, po długich i wyczerpujących rozmowach, prowadzonych w celu zrozumienia się wzajemnego, Duran podjął tę ostateczną decyzję. Rada zrobiła wszystko, co było możliwe, podobnie jak wielu z czynnych zakonników FC, aby temu zapobiec, ale w granicach norm.

  Duran w efekcie swojej decyzji może powrócić do Zakonu jedynie jako rekrut, który przeszedł proces rekrutacyjny, oraz pod nowym nickiem. Żegnamy Cię, Rycerzu, z poczuciem wielkiej straty i dziękujemy jeszcze raz za Twój wkład w rozwój Zakonu. Niech Moc będzie z Tobą!

20060827 11:24:54 czasu alturiańskiego
  Duran^FC: Wprowadza w Katedrze Mocy "Nowy Ład".
  Wprowadzając nowy system zwany "Nowym Ładem", Katedra Mocy uniknie negatywnego działania "wyścigu szczurów".
20060822 23:39:51 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dzisiaj pożegnaliśmy się z rekrutami Jixem i Gesoxem.
  Dnia dzisiejszego rekruci Gesox i Jix opuścili przymusowo Zakon. Powodem ich wydalenia była nieaktywność. Każdy rekrut, któremu kończy się okres rekrutacyjny ma dwie drogi: albo zostanie, albo nie zostanie w FC. Wspomniani rekruci niestety, nie zagrzali miejsca z nami i wobec braku ich zainteresowania nasz 'kontrakt' wygasa. Żegnajcie, i niech Moc was prowadzi!
20060822 14:28:39 czasu alturiańskiego
  Qba^FC: W dniach 11-13 sierpnia odbył się długo planowany konwent pod nazwą CorusCon, który zlokalizowany został w stolicy naszego pięknego kraju - Warszawie.
  W dniach 11-13 sierpnia odbył się długo planowany konwent pod nazwą CorusCon, który zlokalizowany został w stolicy naszego pięknego kraju - Warszawie. Oczywiście nie moglo tam zabraknąć Crusaderow, ktorzy byli najliczniejszą organizacją zrzeszajaca fanow SW obecną na konwencie. Warto też wspomnieć, że FC było jednym ze współorganizatorów konwentu, tak więc część obowiazków spoczywała na nas - min. "praca" w akredytacji, prowadzenie prelekcji czy konkursów. Zakon spisał się świetnie, wszyscy z pełnym oddaniem działali aby konwent przebiegł jak najlepiej - poświęcenie Zakonników znalazło odbicie w oficjalnych podziękowaniach organizatorów dla naszej organizacji. Jakby tego było mało jeden z uczestników konwentu zainteresował się Zakonem na tyle, iż postanowił wstąpić w nasze szeregi - jest to Tremayne, który mamy nadzieję zasili KM, KT oraz naszą Zakonną Eskadrę. Oprócz niego dołączył do nas także Harry, młody informatyk który ma nadzieję wspierać nas swoimi pomysłami, a my - że wyniesie od nas to czego oczekuje. Fotki z CorusConu dostępne są pod tym adresem - http://force-crusaders.org/~qba/CorusCon/2006/. Sądząc po nich wszyscy dobrze się bawili i chyba o to tak naprawde w tym wszystkim chodzilo.
20060729 13:05:23 czasu alturiańskiego
  Adar^FC: Na własna prośbę przeniesiona do hibernatorium bez możliwości powrotu.
  Na własna prośbę przeniesiona do hibernatorium bez możliwości powrotu.
20060604 20:27:13 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Rada Zakonu w majestacie Mocy i w najlepszym klimacie starego Jedi Academy udzieliła promocji aż pięciu zakonnikom!
  Dzisiejszego dnia w Sali Ceremonialnej, zaszczytu promocji dostąpili:

  Rekrut Crash na Adepta Zakonu Force Crusaders
  Adept Vex na Ucznia Zakonu Force Crusaders z Rycerzem Gogetto jako Mentorem
  Adept Auron na Ucznia Zakonu Force Crusaders z Mistrzem Adarem jako Mentorem
  Uczeń Daio na Rycerza Zakonu Force Crusaders
  Uczeń Duran na Rycerza Zakonu Force Crusaders

  Awanse celebrowane były na zakonnym serwerze postawionym tradycyjnie w tym celu. Udziału w ceremoni wzięło wielu zakonników, w tym trzech Rycerzy Zakonu. Obecni byli także najaktywniejsi Uczniowie, Adepci i kilku Rekrutów.

  Promocji udzielała Rada Zakonu w przedstawicielstwie [LOGIN=pio], [LOGIN=adar] i [LOGIN=qba]. Niech Moc prowadzi naszych zakonników!

20060604 20:06:13 czasu alturiańskiego
  Adar^FC: Awans na Ucznia Zakonu Force Crusaders z Mistrzem Adarem jako Mentorem
  Awans w obecnosci Mistrzów Qby, Pio oraz Adara.
20060604 19:59:32 czasu alturiańskiego
  Adar^FC: Awans na Rycerza Zakonu Force Crusaders.
  Awans na Rycerza Zakonu Force Crusaders w obecności Mistrza Qby, Mistrza Pio i Mistrza Adara
20060602 14:42:57 czasu alturiańskiego
  Shaggy'FC: Dnia 2 VI 2006r. Mistrz Adar uroczyście ogłosił, że Rada FC postanowiła awansować kolejnych Zakonników.
  Dnia 2 VI 2006r. Mistrz Adar uroczyście ogłosił, że Rada FC postanowiła awansować kolejnych Zakonników. Tym razem szczęściarzami okazali się: Rekrut [login=crash]awansowany na Adepta FC. Adept [login=auron] na Ucznia FC z Mistrzem Adarem jako mentorem. Adept [login=vex] na Ucznia FC z Rycerzem Gogetto jako mentorem. Uczen [login=daio] na Rycerza FC. Uczen [login=duran] na Rycerza FC.
20060529
  Kianthar^FC: Od dziś do Zakonu należy nowa osoba - jest nią Gesox_FC. Witamy wśród nas i życzymy wytrwałości na nowej ścieżce, na którą właśnie wstąpiłeś.
20060518 22:47:59 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dnia dzisieszego, trzech Zakonników dostąpiło zaszczytu awansu. Byli to: Rekrut Aryanna, Rekrut Sacriann oraz Adept Dragon Knight.
  Awanse odbyły się wobec przedstawicieli Rady Zakonu, którymi tym razem byli Mistrzowie Pio, Kianthar, Adar oraz Daryo oraz wobec wielu zaproszonych gości, wśród których większość stanowili Uczniowie Zakonu (dziękujemy za tak liczny udział!). Grono rycerzy reprezentowała samotnie Padme, która została także mentorką byłego Adepta DK. Awansowani otrzymali prawo do noszenia nowego taga zakonnego oraz nowego skina. Ceremonię prowadził Mistrz Pio, DK awansowany był przez Kianthara, Arianna przez Pio, a Sacriann przez Mistrza Daryo. Wszystkim awansowanym gratulujemy!
20060509 23:36:05 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodaliśmy dziś nowy dział na stronie: Opiekunowie.
  Nowy dział powstał z inicjatywy Mittha, który zaczął żmudną pracę spisywania wszystkich ręcznie w jakimś artykule. Teraz mamy nowy dział, zrobiony podobnie jak obecny już dział Mentorzy.

  Adres nowego działu to: Opiekunowie. Zapraszamy do korzystania, w celu np. sprawdzenia kto pełni jaką funkcję w Zakonie Force Crusaders.

20060504 23:23:29 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Dzisiejszego dnia do Zakonu dołącza nowa twarz, czyli rekrut [LOGIN=jix]. Witamy w naszych szeregach i życzymy by przygoda z Zakonem trwała jak najdłużej i była owocna dla obu stron. Salute, Bracie!
20060429 22:51:39 czasu alturiańskiego
  Qba^FC: Na własną prośbę, powodem jest brak czasu.
20060420 17:18:46 czasu alturiańskiego
  Qba^FC: Dzisiaj Rada Zakonu została poinformowana o niegodnym zachowaniu tego Rekruta.
  Złamał on regulamin Zakonu zapisując się do trzech innych organizacji będąc formalnie członkiem Zakonu Force Crusaders. Nie poinformował nikogo o swoim odejściu, co traktować każe zaistniałą sytuację jako celowe działanie.
  Wobec takiego traktowania Regulaminu nie pozostaje Radzie Zakonu nic innego jak wydalic Go z Zakonu bez możliwości powrotu w przyszłości.
20060419 11:08:02 czasu alturiańskiego
  Adar^FC: Do Zakonu dołączył nowy Rekrut. Jest nim Fuzzball_FC. Filmowiec, montażysta i grafik wzmocni Zakon swoimi umiejętnościami. Ze swojej strony życzę sukcesów i przejścia okresu próbnego, zapisując się tym samym na stałe w historii FC. Oby Moc rosła wraz z Tobą prowadząc Cię jasną ścieżką. Witaj wsród nas, Bracie i niech Moc będzie zawsze z Tobą!
20060402 11:18:46 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: W związku z dużą liczbą niedawno przyjętych rekrutów, którzy w obecnej chwili starają się o uzyskanie pełnego członkostwa, Rada postanowiła zawiesić do odwołania rekrutację do Force Crusaders. Osoby, które rozważają wysłanie do nas podania rekrutacyjnego prosimy o cierpliwość i ponowne rozważenie swojej decyzji i kontakt w niedługiej przyszłości wraz ze wznowieniem naboru do Zakonu. Listy ze zgłoszeniami, które do tej pory dotarły na konto rekrutacyjne zostaną rozpatrzone.
20060326 23:23:10 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: {LOGIN=crash], znany także na scenie MB2 jako Mereel, dzisiaj dołączył do naszego Zakonu. Rada pozytywnie rozpatrzyła jego podanie, nadając mu stopień Rekruta FC.
  Udowodnij wszystkim, że zasługujesz na miano prawdziwego Crusadera godnego taga FC i z sukcesem zakończ okres próbny by na stałe zapisać się w kronikach Zakonu. Powodzenia na nowej drodze i niech Moc będzie z Tobą i Twoim blasterem! Witaj wśród nas, Bracie!
  Wszystkie drogi prowadzą do Force Crusaders!
20060321 23:16:35 czasu alturiańskiego
  Daryo^FC: W dniu dzisiejszym, trójka Rekrutów stała się pełnoprawnymi członkami Zakonu. Decyzją Rady [LOGIN=cygi], [LOGIN=fox] i [LOGIN=lorien] dostąpili awansu na Adeptów. Tym samym ich droga w Zakonie rozpoczęła się na dobre i mamy nadzieję iż wspólnie zawędrujemy w świetlaną przyszłość Zakonu.
  Gratulujemy!
20060317 22:50:42 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Rada Zakonu pozytywnie rozpatrzyła podania trzech osób, które z dniem dzisiejszym wstępują w randze rekruta w szeregi Force Crusaders. Są to: [LOGIN=olaf], [LOGIN=nimvar] oraz [LOGIN=rufus]. Witajcie nowi Crusaderzy i niech Moc Wam sprzyja!
20060314 23:30:00 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Dzisiaj Zakon Force Crusaders stał się bogatszy o [LOGIN=aryana]. To już trzecia kobieta w naszych szeregach, co stanowi swoisty rekord! Droga Aryano, życzymy Ci wytrwałości, zaangażowania i mamy nadzieję, że Force Crusaders z czasem stanie się Twoim drugim domem.
  Witaj wśród nas i powodzenia!
20060312 17:12:08 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Z dniem dzisiejszym [login=rut] został zahibernowany na własną prośbę. Czas pokaże czy karbonit będzie punktem końcowym jego przygody z Force Crusaders. Liczymy, że w przyszłości [login=rut] jeszcze do nas wróci by wesprzeć Zakon swoją osobą i swoimi umiejętnościami muzycznymi. Powodzenia, Bracie!
20060220 22:42:20 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: W dniu dzisiejszym w uznaniu aktywności oraz zaangażowania w życie Zakonu, decyzją Rady awansowani do stopnia Adepta zostali trzej rekruci: [LOGIN=auron], [LOGIN=raptus] oraz [LOGIN=vex]. Ceremonia składała się z dwóch części: pierwszej na serwerze, gdzie miało miejsce uhonorowanie Aurona i Vexa i drugiej na specjalnym kanale irca, gdzie Mistrzowie spotkali się z Raptusem.
  Od dziś cała trójka stała się pełnoprawnymi Crusaderami i jednocześnie z sukcesem zakończyła "okres próbny". Noście nowe tagi z dumą i ku chwale Zakonu!
20060219 22:06:42 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: 20060219 Sacriann: przyjęty do Zakonu Force Crusaders jako Rekrut

  Na skutek wcześniejszych ustaleń, po napisaniu listu rekrutacyjnego i przejściu Zakonnych Procedur Rekrutacji oraz Weryfikacji Kandydatów, Sacriann został przyjęty do Zakonu. Formalności związane z tworzeniem wpisów, nadawaniem uprawnień i wysyłaniem wiadomości załatwiał tym razem Mistrz Pio.
20060219 00:00:00 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Szeregi Force Crusaders zasilił dziś nowy rekrut, a jest nim [LOGIN=sacriann].
  Witaj wśród nas Bracie i czuj się jak u siebie w domu. Wszyscy życzymy Ci by podążanie ścieżką Jasnej Strony Mocy dawało Ci wiele satysfakcji i dostarczyło wielu pozytywnych i niezapomnianych wrażeń, a okres próbny był tylko formalnością.
  Salute!
20060206 22:41:34 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Niniejszym, dziś nastąpił upgrade Strony Zakonnej i mamy teraz zmiany. Pierwszy raz w historii Zakonu w pracy nad zmianą i unowocześnieniem strony wziął udział Proto. Dobra robota!
  Całość jest kodowana w UTF, włącznie z bazą danych. System newsów doczekał się kategoryzacji (na razie za pomocą hacków). W systemie newsów pojawiła się możliwość wpisania krótkiego i długiego komunikatu. Podobnie zrobiono w Kronice Zakonu.
20060206 10:49:12 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Nasz zakonny brat - Neevor, poprosił o hibernację, co niniejszym stało się dziś faktem.
20060131 14:48:08 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Powraca ranga Mistrza Pełnomocnika, którą od tej pory, z nadania praw przez Vigera na ostatniej Radzie Zakonu, otrzymał Mistrz Qba. Od tego momentu, Mistrz Qba ma prawo używać taga fioletowego z znakiem *FC a nie jak dotychczas, zielonego ^FC. Gratulujemy i życzymy powodzenia w wypełnianiu zwiększonej liczby obowiązków. Jest to druga tego typu promocja w historii Zakonu. Poprzednim Mistrzem Pełnomocnikiem był nieaktywny już Mistrz Ortheza.
20060131 14:46:39 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Misje dyplomatyczne o wielkim znaczeniu zmusiły naszego Mistrza Przełożonego do przełożenia niektórych swoich spraw, i wyjazdu na dłużej. Pozostajemy jednak nadal gotowi i wszystko działa jak dotychczas. Obowiązki Mistrza Przełożonego przejmie Mistrz Qba.
20060131 14:25:23 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Niniejszym, dnia 20060130, Rada Zakonu dokonała ceremonii awansów trzech zasłużonych dla Zakonu Zakonników. Awanse były tajne, i przeprowadzone indywidualnie z zainteresowanymi, ponieważ ich celem było wprowadzenie w najtajniejsze serce Zakonu - do samej Rady Force Crusaders. Ze skutkiem natychmiastowym, awansowani na Mistrzów Zakonu Force Crusaders, zostali:

  [user=thanatos], [user=adar] i [user=daryo]

  Rada jednomyślnie podjęła decyzję i po rozmowach z kandydatami promowała ich na najwyższy stopień służby Zakonnej. Gratulujemy!!!


20060120 22:53:31 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Dziś z Zakonu dołączył Nike Kang. Mamay nadzieje, że z czasem stanie sie dobrym Crusaderem.
20060112 23:45:00 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Dzisiaj do Force Crusaders dołączyło dwóch Rekrutów. Pierwszym z nich jest weteran z AdJ Cygi - osoba powszechnie rozpoznawana na scenie JK2; zaś drugi nabytek to FOX, którego ciężko nazwać "nowym", ponieważ ładnych kilka lat temu należał już do Zakonu - teraz powraca w randze rekruta. Witajcie Bracia i niech Moc Was prowadzi!
20060107 20:00:00 czasu alturiańskiego
  Kianthar^FC: Dzisiaj nasz Zakon wzbogacił się o dwóch Uczniów. Awansu z rangi Adepta dostąpili Mitth, który oddał się pod opiekę Mistrza Mtuza oraz Kensai, od tej pory pobierający nauki od Mistrza Qby. Życzymy im owocnej współpracy, wielu sukcesów i dalszego rozwoju pod czujnym okiem mentora - aby ścieżka Ucznia była dla nich wyzwaniem, któremu sprostają by z czasem stać się podporą Zakonu - Rycerzami Jedi! Ku chwale Force Crusaders!
20051220 15:21:47 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Jako, że odbyły się awanse, nadszedł czas przyjąć nowych Crusaderów. Dziś do Zakonu wstąpili Auron, Raptus oraz Vex. Witamy w Force Crusaders!
20051214 22:57:03 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Decyzja Crusaderów do służby zostaje przywrócony Lorien. Powraca w randze rekruta.
20051212 22:07:51 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Z dniem dzisiejszym z Zakonu zostają usunięcie rekruci Afterdark, Jacek oraz Lorien - powód znikoma aktywność. W ciągu tygodnia zostaną przyjęci nowi rekruci spośród nadesłanych zgłoszeń.
20051211
  Adar^FC: Kolejna produkcja, tym razem oparta o mod MB2 - TKMovie
20051130 21:37:58 czasu alturiańskiego
  Shaggy'FC: Dnia 30 XI 2005r. zostało oficjalnie założone nowe forum Force Crusaders. Stare forum jest dostępne w trybie 'read only' jako znaczna część historii FC i skarbnica wiedzy o Zakonie i jego członkach. Forum jest dostępne tylko dla Zakonników.


20051128 00:39:56 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Pojawiły się nowe zasady rekrutacyjne. Wszystkich chętnych do wstąpienia do Force Crusaders zapraszamy do odpowiedniego działu na stronie.
20051116 13:52:26 czasu alturiańskiego
  Duran^FC: Zwycięzca Konkursu na 8-lecie Force Crusaders.
20051114 18:49:13 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Oto link do strony, na której dowiecie się wiecej... tutaj!
20051101 20:08:32 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dziś Zakon opuścił Mistrz Lord Dragon. Bezpośrednią przyczyną była różnica między LD a resztą Rady co do postępowaniu wobec młodszych rangą zakonników. Ustalono, że zakonnik Lord Dragon zostanie przeniesiony do hibernatorium bez prawa powrotu. LD zachował prawa do swojego maila na naszej domenie. Lord Dragon dołączył do Zakonu w lecie 1998 roku. Zawsze był barwna i pełną emocji postacią. Słynął ze swej impulsywności oraz ambitnych planów. Jego kariera w FC pełna była przerw i powrotów do Zakonu. Uczestniczył w wielu zlotach wliczając w to pierwszy w Łodzi w 1999 roku i ostatni w Warszawie 2005 roku.
20051009 20:36:14 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dziś odbyła się ceremonia awansu Rekruta Mittha do stopnia Adepta FC oraz Durana do stopnia Ucznia FC. Mentorką Durana została Padme. Duran dodatkowo został odznaczony znaczkiem Skryba FC. Przyznane zostały także znaczki DJ FC za działalność radiową dla Daryo, Ruta oraz Macka. Specjalny znaczek „Farciarski Blasterek” wędruje do Gogetto za innowacyjne wykorzystanie blasterka w Movie Battles 2.
20051008 20:39:45 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Po dość długiej nieobecności Mistrz Kianthar powrócił do nas! Zanosi się na to, że będzie miał teraz więcej czasu na życie zakonne, chociaż przygotowuje się do pisania pracy dyplomowej. Jesteśmy z Tobą Kian! Jako Jedi, na pewno dasz radę! Witaj ponownie!
20051005 23:33:56 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodałem dziś liczniki przeładowań stron i zliczanie wizyt. Działa to na razie dość śmiesznie, bo pokazuje np. wizyt 10, przeładowań 1, ale to dlatego, że każda strona jest zliczana osobno, a wizyty są liczone niezależnie przy tworzeniu nowej sesji. Po jakimś czasie będzie dobrze i zdołamy także wyłonić strony odwiedzane najczęściej :)
20051002 03:08:37 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: No i nareszcie udało się niektórym z nas doczekać chwili, w której zaczął działać system newsów! Teraz można wpisywać newsy, jeżeli macie odpowiednie uprawnienia. Sugeruję nie używać zbyt wielu bajerów przy wpisywaniu, i zrezygnować z tabel :)
20050923 14:01:50 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Strona padła na skutek błędu w PHP. Awarię usunęliśmy po niecałych 10 godzinach i teraz wszystko jest w najlepszym porządku. Czuwajcie! :) Nie znacie dnia ani godziny, kiedy serwis kopnie w kalendarz ponownie! :) (joke)
20050922 22:46:17 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Dziś odbyła się premiera nowej strony Force Crusaders. Długo Zakon pozostawał bez aktualnej witryny ale dzięki pracy Mistrza Pio oraz prawdziwej armii Crusaderów, którzy szybko zapełnili nową stronę treścia udało się! Mamy działającą i bezpieczną stronę!
20050830 23:13:15 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Dzis odbył się awans Adeptów Indiglo oraz Nocturne do stopnia Ucznia Force Crusaders. Ingiglo został Uczniem Rycerza Proto, natomiast Nocturne znalazł swego Mentora w Rycerzu Adarze. Licznie zgromadzeni goscie mieli szanse byc swiadkami pomylki Mistrza Vigera, który zdegradował Nocturne do stopnia Rekruta. Na szczescie pomysłka została szybko skorygowana więc cereminia została zakończona sukcesem.
20050802 21:37:36 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Dzis odbyl sie odlozony z powodow technicznych awans Jimmiego do stopnia Ucznia FC. Jego Mentorem zostal Rycerz Tonic. Dodatkowo odbyl sie awans Cahira do stopnia Ucznia FC z Mistrzem Qba jako Mentorem. Podczas ceremoni takze Rycerz Daryo przyjal Mentorstwo Qby i tak ten oblegany Mistrz ma 6 Ucznow:). Na ceremonii stawilo sie lacznie 15 Crusaderow a caly awans obyl sie bez posligow czasowych (ba zaczelismy toche wczesniej!:) ) i innych problemow technicznych.
20050726 21:35:46 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Dzis odbyla sie ceremonia awansu Adepta Szlomo do stopnia Ucznia Force Crusaders. Mentorem Szlomo zostal Rycerz Daryo. Ceremonia odbyla sie przy licznym udziale gosci i z maly poslizgiem spowodowanym spoznieniem zainteresowanego :)
20050702 17:39:11 czasu alturiańskiego
  Viger&FC:        Z godziną 0:00 1 lipca 2005 zakończył się Indywidualny Wewnętrzny Turniej Force Crusaders Jedi Knight 2 - Jedi Outcast. Nazwa troche przydługa, ale chyba wszyscy wiedzą o co chodzi Very Happy Turniej trwał aż 2 miesiące, został przedłużony o te 30 dni ze względu na Zlot FC i przygotowania do niego w maju. Przypomne bardzo krotko zasady: każdy z kazdym, do 5 fragów [na przewagi], 4pkt win, 2pkt draw, 1pkt lose.

         Bezapelacyjnym zwycięscą został Jimmy, który nie przegrał żadnego meczu, a to co wygrał nie pozostawiało żadnych wątpliwości. Turniej mimo takiego długie okresu nie cieszył się popularnością. Zgłosiło się aż 15 Crusaderów [do rozegrania 14 meczy], ale niektorzy wiele nadto nie zrobili.        Przedstawie pierwszą czwórkę turnieju, natomiast całą tabele podam później. Dlaczego? Niektorzy Zakonnicy tacy jak Koz, Daio czy Indiglo, rozgrywali mecze ale zapomnieli dopisywać ich do panelu turniejowego zrobionego przez Zielarza. Koniec koncow mają 0 rozegranych meczy, mimo ze wyniki widnieją w topicu z wynikami. Wobec tego dalsza kolejność moze ulec zmianie. Poprawcie to jak najszybciej to szybciej updatuje tabele.

  1. Jimmy - 48pkt, 12 meczy, 12 wygranych, k/d: 5,55
  2. Gogetto - 45pkt, 12 meczy, 11 wygranych k/d: 4,58
  3. Ebenezer - 37pkt, 10 meczy, 9 wygranych, k/d: 2,94
  4. Tonic - 30pkt, 9 meczy, 7 wygranych, k/d: 2,6

20050626
  Viger&FC: Dziś, decyzją Rady Zakonu, z Force Crusaders został wydalony rekrut Brix. Brix nie spełnił warunków jakie przed nim postawiono gdy ponownie dołączał do Force Crusaders. Mimo wielkiej aktywnosci (min. autor filmiku "Karteczka") Rada nie zaobserwowała zmian w nastawieniu do FC i Zakonników. Dlatego też podjęto decyzję o wydaleniu z Zakonu.
20050618
  Viger&FC: Dziś faktem stało się długo odwlekane wydalenie Rekrutów Obiego-Wana, Shaa oraz Stacha. Mimo, że Rada przedłużyła ich okres rekructwa ponad dwukrotnie nie zdołali wykrzesać z siebie zadowalającej aktywności.
20050617
  Viger&FC: Dzis odbyła się ceremonia awansu Rekrutów Cahira oraz Kensaia oraz Adepta Daio. Cahir niestety nie mógł uczestniczyć w ceremonii. Natomiast Daio awansowany do stopnia Ucznia FC wybrał Mistrza Qbę za swego mentora. Awans przebiegł sprawnie, jedynym zgrzytem była mała ilość gości. Stawili się Kret, Triple4 i No.1. Po ceremonii na serwer jeszcze weszli Mtuz i Zielarz w sam raz by gratulować awansowanym.
20050530 23:06:00 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Gwoli informacji. Gogetto zwrocil sie o mentorstwo do 444 a ten wyrazil zgode. Tak wiec od dzis beda scislej ze soba wspolpracowac by jeszcze lepiej kosic ... znaczy dzialac ku chwale FC!
20050519 09:49:21 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Ostatnie przygotowania do Zlotu Trwają zapoczątkowane wiele miesięcy temu przygotowania do Zlotu. Będzie ponad 30 osób! Qba z Pio wyruszają już dziś, aby w Warszawie na miejscu czuwać nad ostatnimi przygotowaniami. Reszta Zakonników pojawi się w sobotę. W planie jest między innymi Ceremonia Awansów, Seans ROTS, Konkurs Wiedzy o FC oraz Trening Mocy. Co do tego ostatniego nie wiemy, czy dojdzie on do skutku, Moc w ruchu jest, przyszłość pokaże...
20050508 12:24:00 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Mistrz Viger ogłosił na Ogólnym Forum Zakonnym informację o stronie. Dzięki temu cały zakon, już nie tylko Rycerze i ich Uczniowie, uzyskali dostęp do strony. Posypały się okrzyki radości, gdyż strona była bardzo oczekiwana i potrzebna. Teraz mam nadzieję, że wspólnie pracując doprowadzimy ją do perfekcji pod względem treści i wyglądu! Liczę tu na pomoc takich sław zakonnych, jak Zielarz lub Proto... Czas pokaże, przyszłość w ruchu jest :)
20050506 22:39:43 czasu alturiańskiego
  Mtuz^FC: Pio dokonał magicznej rzeczy - dopracował stronę tak, że nie mogę namierzyć już żadnego błędu. Może coś przeaczam, może pomijam uznając za nieistotne - ale nie ma już rzeczy, która raziłaby mnie w nowym serwisie FC. Pio dokonał MOCnej rzeczy ku chwale Force Crusaders i własnej :)
20050504 21:18:57 czasu alturiańskiego
  Viger&FC: Dziś odbył się awans Rekrutów Daio, Indiglo, Szlomo oraz Jimmiego do stopnia Adeptów Force Crusaders. Ceremonia odbyła sie z bardzo małym 15 minutowym opóźnieniem i jedynym zgrzytem była nieobecność Daio. Całość przebiegła bardzo sprawnie co przy udziale 9 gości jest rzeczą niełatwą.
20050502 22:19:07 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Na prośbę Daryo dodałem możliwość przechowania configa serwera dostępnego dla użykowników strony razem z danymi na temat serwera.
20050428 11:56:14 czasu alturiańskiego
  Mtuz^FC: Dziś mamy kolejny ze zwykłych dni, ale nie oznacza to, że jest on szary. Mimo deszczu, jest pięknie - rześko i świeżo. Wychodząc na zewnątrz i odetchnąwszy takim powietrzem, nie przesyconym jeszcze kurzem i spalinami, można poczuć się naprawdę niesamowicie. Czego Wam życzę, Crusaderzy! :)
20050421 23:06:13 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dzisiaj Mistrz Viger napisał informacje o nowej stronie na Forum Rycerzy FC. Od razu zrobił się ruch! Uh, będzie pewnie więcej błędów znalezionych... :)
20050418 03:31:45 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodałem nową kategorię - dokumenty w Fakultecie Grafiki i dzięki temu utworzyłem listę dokumentów wstawionych do strony tegoż Fakultetu.
  Dodałem sporo dokumentów zawierających zapisy sesji chatowych, oraz kilka artykułów ze starymi projektami przysyłanymi przez Orthezę lub moich własnych. Cała treść jest w działach KT.
20050416 23:24:32 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodałem moduł do edycji triggerów - czyli zegarów, które dla każdego użytkownika osobno odmierzają czas, i po nastąpieniu odpowiedniej daty, pokazywany jest komunikat. Ma to dużo zastosowań administracyjnych - można dzięki temu ustawić przypomnienia, żeby coś zrobić w określonym momencie z danym użytkownikiem :)
20050416 22:31:36 czasu alturiańskiego
  Mtuz^FC: Pio to słodki gość - zapisałem sobie zadanko w TODO, a następnego dnia po wejściu, okazuje się, że już zostało to zrobione... szkoda, że nie mogę się zrewanżować kodzeniem ;)
20050415 00:10:22 czasu alturiańskiego
  Mtuz^FC: Pio jest niesamowity - pracuje jak maszyna. Tworzy wciąż nowe elementy i wydaje się nieczuły na moje marudzenie o drobiazgi, które skrzętnie poprawia. Na przykład opcje "nadawania autorów" tekstom, albo poprawki jednego wpisu i obrazka. Moc z nami!
20050413 czasu aturiańskiego
  Pio^FC: Wczoraj to było - ale dziś wpisuję - dodaliśmy z Mtuzem mnóstwo opowiadań, przemyśleń oraz artykułów do Katedry Mocy. Dzięki temu jest teraz co czytać w tych działach!
20050410 21:08:41 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodałem i poprawiłem sporo funkcji związanych z Kroniką. Teraz można edytować Kronikę dla każdego użytkownika i każdy użytkownik może mieć swoją własną kronikę! Dodałem miły mam nadzieję wpis w Kronice Mistrza Vigera. Poprawiłem sporo drobnych błędów w serwisie. Kod znowu się jeszcze bardziej skomplikował...
20050410 16:23:18 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodałem panel wyświetlający obrazki orderów wraz z ich opisem trzymanym w bazie danych. Teraz możemy umieszczać tam także inne rzeczy, np. znaczki za różne zadania, itp.
20050410 16:22:29 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Dodałem nowe FC-kody (mergewordy) do wyświetlania użytkownika, tytułu artykułu oraz listy artykułów. Możemy od dziś dodawać opowiadania, skrypty, przemyślenia i inne dokumenty, a następnie prezentować je na liście w jakimś innym artykule!
20050409 15:09:56 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Powstaje dział Mentorzy z listą hierachiczną Mentor->Uczniowie i filtrowaniem podobnym do tego z listy kont lub zakonników.
20050403 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Mistrz Viger ogłasza półpublicznie informację o nowej stronie na Forum Zarządu. Ma to efekt w postaci większej liczby testerów i większej liczby znalezionych błędów. Dobra decyzja.
20050325 czasu alturiańskiego
  Pio^FC: Pio rozpoczął prace nad nową stroną i napisał cały engine od nowa. Jest to początek nowej ery w życiu całego Zakonu. Utworzenie nowej strony wymagało wielu poświęceń, wyszarpytania po godzinie czasu dziennie i była to ogromna praca. Niemniej, udało się chyba! Strona powinna być gotowa jeszcze przed premierą Trzeciego Epizodu GW.
20050313
  Shaggy'FC: Awans na Ucznia Force Crusaders.
  Awans na Ucznia Force Crusaders.