...Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym...
Home | Forum | FTP | Zaloguj

Lista użytkowników

W tabeli zebrano dane 29 zakonników. Pokazano tylko aktywnych.
 
 Filtr:  wyłącz stan: A N ranga: Wszystkie rangi Rekrut Adept Uczeń Rycerz Mistrz Pełnomocnik Mistrz Przełożony
Id   R Nick Medale Kontakt Stan
29  Adar ^FC  GG: 2555384 Email: adar@force-crusaders.org JID: adar@force-crusaders.org Email: adar@rebeliant.eu aktywny
66  Dante ^FC  GG: 1211335 ICQ: 35206720 aktywny
14  Darth Worm ^FC  Email: darthw@interia.pl ICQ: 16855201 GG: 1508774 SMS: 609-184-575 JID: darthworm@force-crusaders.org Skype: darth_gwynbleidd_worm Email: dw.white.wolf@gmail.com aktywny
63  Daryo ^FC  GG: 2815935 JID: daryofc[w]gmail.com URL: http://www.force-crusaders.org Email: daryofc[na]gmail.com aktywny
91  Duran ^FC  Email: ederlathh@gmail.com GG: 5119774 Tlen: lgrab@o2.pl Skype: duraniq aktywny
125  Lorien ^FC  GG: 6807865 JID: lorien@jabber.gda.pl Email: lorien {at} force-crusaders.org URL: http://zakon.force-crusaders.org/~lorien/ aktywny
25  Mtuz ^FC  ICQ: 29881681 GG: 652112 JID: mtuz@force-crusaders.org Email: mtuz@force-crusaders.org URL: http://bastion.bryza.net/ Tlen: emtuz@tlen.pl Skype: angelusek SMS: 504679745 Yahoo: mtuz_fc aktywny
187  Phishy ^FC  aktywny
Pio ^FC  Email: piotao@force-crusaders.org ICQ: 14237337 URL: http://force-crusaders.org/~piotao/ GG: 6252382 SMS: 602236052 Email: piotao@gmail.com Skype: piotao URL: http://piotao.inf.univ.gda.pl/ JID: piotao@jabber.gda.pl aktywny
60  Thanatos ^FC  ICQ: 9943060 GG: 1909724 JID: thanatos@force-crusaders.org SMS: 691667844 Email: thanatos@force-crusaders.org aktywny
155  Asagi Juvgar ''FC  Email: asagifc@poczta.fm GG: 9017321 aktywny
126  Auron ''FC  Email: matuszpawlowski@gmail.com GG: 5273114 URL: http://force-crusaders.org/ Email: auronfc@gmail.com Skype: FCauron SMS: 798248017 Email: auron@force-crusaders.org aktywny
119  Dragon Knight ''FC  Tlen: dragnot GG: 5429060 Skype: DragonKnightFC aktywny
166  Migas ''FC  SMS: 784089505 Email: migaskzn@o2.pl Tlen: migaskzn@o2.pl GG: 9227283 aktywny
160  Pray ''FC  Email: vLo.VoLvO@Gmail.com GG: 4239481 SMS: 888 441 416 JID: PrayFC@jabster.pl aktywny
194  Foo 'FC  aktywny
70  Koz 'FC  GG: 700473 aktywny
188  Necrophagus 'FC  aktywny
195  Nefertina 'FC  aktywny
198  Pasterz 'FC  aktywny
191  Qui-Mon 'FC  Email: voorim@gmail.com aktywny
192  Sven 'FC  Email: grzegorz@szwajkajzer.pl GG: 6036352 aktywny
199  Cordios -FC  aktywny
200  Hass -FC  aktywny
30  Rada   Email: rada@force-crusaders.org JID: rada@force-crusaders.org URL: http://force-crusaders.org/ aktywny
189  Dorota   aktywny
190  Iwonna   aktywny
196  Kuba   aktywny
197  Olaf   aktywny


Kliknij na kontakty, medale lub nick, aby zobaczyć stronę informacyjną o zakonniku.

Legenda:

    R - ranga, kolumna z ikonami rang
      aktywny,
      nieaktywny,

    Oznaczenia rang zakonnych:
      Pokaż wszystkie rangi
      Rekrut
      Adept
      Uczeń
      Rycerz
      Mistrz
      Pełnomocnik
      Mistrz Przełożony