O Zakonie

Oryginalny tekst powitalny, napisany przez założyciela Force Crusaders – Vigera.

Surowy wykuty w skale korytarz prowadzi cię w głąb góry. Oświetlany tylko prostymi lampami tonie w półmroku. Jesteś sam, lecz wyczuwasz obecność innych, przychylnych ci istot. Za kolejnym zakrętem napotykasz bogato zdobione drzwi. Podchodzisz a drzwi otwieraja się bezszelestnie ukazując dobrze oświetlone pomieszczenie. Wahasz się jednak… Aura tego miejsca promieniuje życzliwością i optymizmem. Ośmielony wkraczasz w jasność za drzwiami. Witaj w siedzibie Force Crusaders!

Zakon Force Crusaders powstał w 1997 roku jako organizacja skupiajaca graczy w Dark Forces II: Jedi Knight. Od poczatku swego istnienia Zakon i jego członkowie starali się stosować zasady Jasnej Strony Mocy zarówno w grze jak i poza nią. Dziś, po grubo ponad 7 latach nieprzerwanej historii Force Crusaders zapraszają na swoje serwery Jedi Outcast oraz Jedi Academy, kanał IRC #fc-pl oraz zakonne Forum. Na naszej stronie możesz zapoznać się z regulaminem i hierarchią Zakonu, dorobkiem Katedry Edycji, działalnością Katedry Walki, Twórczości lub Mocy.

Rozejrzyj się, kto wie, może zostaniesz na dłuzej jako jeden z Force Crusaders!

~ Viger&FC


Od czasu gdy ten tekst został napisany, minęło już przeszło 15 lat. Jednak pomimo upływu czasu, Zakon wciąż jednoczy wokół siebie ludzi o wspólnych pasjach.

Jeśli przyświecają Ci podobne idee co nam, zapraszamy do działu kontakt, gdzie znajdziesz linki do naszych stron oraz serwera Discord.